Реабілітаційний ЦЕНТР

Усвідомлення своєї хвороби і готовність лікуватися є вже початок лікування
М. Сервантес


Реабілітаційний Центр «Український Інститут Залежності» надає допомогу людям в яких виникли проблеми з алкоголем, наркотиками, грою, а також їх близьким.

Первинне консультування

Спочатку, треба розібратися в проблемі. У чому особливості конкретно Вашій ситуації?
Які можливі дороги допомоги?
Фахівці Інституту допоможуть Вам в цьому розібратися, у нас є інформація про всіх серйозних медичних, реабілітаційних і інших програмах допомоги в Україні і за кордоном, і ми готові порадити відповідний саме Вам варіант.

Ще одна важлива мета первинного консультування - встановлення контакту. Ми завжди на стороні того, хто звертається за допомогою, і завжди прагнемо його зрозуміти. Немає готових рецептів - є людина, що потребує допомоги. Часто до нас приходять наркомани, алкоголіки, гравці, покоряючись вимозі близьких і не маючи достатньої власної мотивації до одужання. Але в кожному з них є та частина особи (часто неусвідомлювана), яка втомилася від вживання, шукає іншого життя, просто хоче жити. З нею ми і починаємо співробітничати, допомагаючи їй зміцнитися у виборі.
Це дуже поважно: вибір, свобода в ухваленні рішення.
Ми не умовляємо і не лякаємо - ми допомагаємо зрозуміти, чого хоче людина, і як цього добитися.

Первинне консультування анонімне і безкоштовно.
Головними умовами для проходження курсу реабілітації є:

 • Хоча - б маленьке бажання спробувати що-небудь змінити у власному житті
 • Свобода від участі в юридичних процесах

Курс детоксикації

Детоксикація (медична допомога по зняттю ломки, усуненню проявів абстинентів і делірію) надається алко і наркозалежним людям. Міра інтенсивності визначається індивідуально лікарем наркологом залежно від фізичного стану, специфіки речовин, що вживаються, і історії вживання. Курс триває від 2 до 7 днів.

Основний курс реабілітації в стаціонарі Центру

Курс реабілітації в умовах стаціонару триває 28 днів.
Проходження реабілітації в умовах стаціонару забезпечує безпечне подолання найбільш важкого і нестабільного періоду лікування після відмови від алкоголю, наркотиків і азартної поведінки. Зміна обстановки, а також можливість на час лікування захистити себе від способу життя і звичних спокус (дзвінків, «друзів», зустрічей, пропозицій), що склався, допомагає в досягненні найкращих результатів в одужанні.

Цей етап реабілітації передбачає повне занурення в процес одужання і направлений на відмову від залежної поведінки, стабілізації і поліпшення фізичного і емоційного стану, корекції всіх сфер життя які торкнулися і деформовані хворобою - психологічною, емоційною, духовною і соціальною. Наші пацієнти вчаться жити повноцінно без наркотиків, алкоголю, гри, радіти життю чистою свідомістю.

Програма реабілітації включає :

 • Групову психотерапію
 • Індивідуальне консультування
 • Групове психологічне консультування
 • Родинну психотерапію
 • Родинне психо-консультування
 • Родинна освіта
 • Духовна освіта
 • Сексуальна освіта
 • Інформаційні заняття по концепції залежності і одужанню
 • Програму по профілактиці ВІЧ/СПІДа і инфекционних захворювань
 • Арт-терапию
 • Тілесно - орієнтовану терапію
 • Тренінги особового зростання
 • Участь в групах взаємодопомоги

Насичений і чітко розпланований розклад заходів в Центрі не залишає нашим пацієнтам вільного часу і не дає можливості нудьгувати, учить ефективному планеруванню і щепить навики самодисципліни.

З моменту вступу пацієнта в Центр за ним закріплюється психолог, який складає план лікування, враховуючи індивідуальні особливості особи, і координує його роботу за Програмою. У вечірній і нічний час на зміні знаходяться консультанти по залежності.

Пацієнти нашого Центру постійно оточені турботою і увагою.
Завдяки доброзичливій і довірчій атмосфері, підтримуваній співробітниками Центру, процес одужання проходит максимально ефективно і комфортно.

Окрема увага приділяється роботі з близькими і родичами наших пацієнтів. Впродовж курсу реабілітації вони отримують інформацію про хворобу і специфіку її прояву у залежної людини, рекомендації для побудови подальших стосунків, проходят курс родинної психотерапії, дістаючи можливість вирішувати проблеми співзалежності.

Амбулаторна програма реабілітації

Програма денного стаціонару складається з 5-ти етапів по 28 днів. В процесі проходження кожного з цих етапів наші пацієнти вчаться розпоряджатися все великою кількістю вільного часу за межами Центру. Це сприяє плавному і безпечному поверненню залежної людини до повноцінного життя.

Мета програми денного стаціонару - допомога в адаптації до нових умов життя без хімічних речовин і гри. За цей період пацієнти вчаться приймати реальність з радощами і розчаруваннями з простими і складними ситуаціями, не втікаючи від них в ілюзорний світ вживання. Ми допомагаємо перенести і закріпити отримані знання і зміни в реальному житті.

На амбулаторній програмі пацієнти мають можливість на практиці застосовувати придбані навики тверезого життя, налагоджувати міжособові стосунки (в першу чергу з близькими і родичами) отримуючи допомогу і підтримку в центрі.

Реабілітаційний центр «УЇЗ» знаходиться в тихому, екологічно чистому районі Київської області.
Пацієнти проживають в комфортабельних дво - трьох місних кімнатах, забезпечені повноцінним збалансованим харчуванням (меню складене з врахуванням можливих захворювань печінки і ін. органів у хімічно залежних пацієнтів).
У вільний від заходів час можна займатися в тренажерному залі, грати в настільний теніс. При необхідності отримувати додаткові медичні послуги.

ВСІ ЗВЕРНЕННЯ В ІНСТИТУТ СТРОГО КОНФІДЕНЦІЙНІ.
Громадянам інших країн надається повний соціальний супровід

 

Центр | Корисні матеріали | Посилання | Карта сайту | Пошук по сайту | Вход | ©

© При передруку матеріалів обов'язкова наявність активного посилання на джерело
NARCO © 2017 Підтримка Exluziv

counters